Kategorie
Zdrowie

Mop parowy H2O Mop X5 – Recenzja produktu

CZYSTY DOM – WIĘCEJ WOLNEGO CZASU

✔ Regulacja mocy pary
✔ Lekki i wygodny – waży zaledwie 2,2 kg
✔ Kompaktowy i łatwy do przechowywania
✔ Czyści i dezynfekuje wyłącznie mocą pary, bez użycia chemicznych detergentów.
✔ Z łatwością zamienia się w mini wyrzutnię pary.

Witam wszystkich i dziękuję za zwrócenie uwagi na moją recenzję. Od dawna chciałem kupić sobie Mop parowy H2O Mop X5, a teraz moje marzenie w końcu się spełniło. Widziałem w Internecie wiele różnych reklam, w których celowo upiększali zalety tego urządzenia i starali się ukryć niedociągnięcia. Moim celem jest powiedzieć wam całą prawdę na podstawie moich osobistych doświadczeń z tym mopem parowym 5 miesięcy po zakupie. Od razu ostrzegam, że nie zamierzam nikomu narzucać swojego zdania, dlatego każdy powinien podjąć decyzję o zakupie tego produktu dla siebie. Jeśli chcesz Mop parowy H2O Mop zamówić ta informacja może być pomocna.

H2O Mop X5 – opis, cena, kupić, zamówić, dostawa

Mój mąż i dziecko i ja mieszkamy w domu. Mamy dywan w sypialni i pokoju dziecięcym. To nie przypadek, że wybrano tę opcję powlekania, ponieważ dziecko spędza dużo czasu na podłodze i stara się stworzyć mu najbardziej komfortowe warunki. Dywan jest naprawdę bardzo miękkim i przyjemnym w dotyku materiałem, ale jest poważny problem – bardzo trudno go wyczyścić. Kilka razy dzwoniliśmy do specjalistów i zamawialiśmy usługi czyszczenia dywanów, ale to bardzo drogie. Dlatego postanowiliśmy poszukać sposobu na samodzielne jej wyczyszczenie. Większość przenośnych odkurzaczy parowych ma wysoki koszt, dlatego szukaliśmy najbardziej optymalnego połączenia ceny i jakości. Skończyło się na wyborze modelu Steam Cleaner H2O Mop. Zamówiłem ten produkt przez sklep internetowy, ponieważ jest najlepsza cena i wygodna dostawa do domu. Po 4 dniach moje zamówienie zostało już dostarczone.

Tak wyglądało opakowanie i mop. Jakość materiałów okazała się zaskakująco wysoka (spodziewałem się taniego chińskiego plastiku). Jak wspomniałem wcześniej, potrzebowałem X5 parowy przede wszystkim na czyszczenie dywanu. Używałam go na co dzień: najpierw odkurzacz, potem mop parowy. Urządzenie posiada 4 tryby pracy. W przypadku płytek, linoleum, parkietu lub laminatu wystarczą 1 lub 2 ustawienia mocy. Do dywanu użyłem trybu 4 – najmocniejszego. Po wytarciu powierzchni włosie wyraźnie się unosi i pojawia się uczucie świeżości. Jeśli w tym czasie otworzysz również okno w pokoju, efekt zostanie znacznie wzmocniony.

H2O Mop X5 opis oznacza, że ​​urządzenie jest w trakcie dezynfekcji. Mogę to potwierdzić, ponieważ temperatura pary na wylocie dochodzi do 110 stopni Celsjusza.

Na tym zdjęciu widać stan mopa przed i po czyszczeniu:

Kolejnym obszarem zastosowania jest czyszczenie podłóg. W tym celu ustawiam tryb 2 i myję podłogę jak zwykły mop. Zaletą jest to, że do usuwania kurzu i bakterii nie trzeba używać żadnych chemikaliów ani dodatkowych detergentów. Długa rączka eliminuje potrzebę schylania się, a ruchoma podstawa ssawy ułatwia dotarcie do najtrudniejszych miejsc i zakamarków domu. Co najważniejsze nie ma smug jak po użyciu zwykłego mopa czy szmaty!

Mop parowy H2O Mop X5 Polska ma kilka różnych załączników. Jest to wygodne, gdy trzeba wyczyścić nie tylko podłogę, ale także inne powierzchnie. Na przykład używam specjalnej dyszy do czyszczenia mebli tapicerowanych. Mam małe dziecko, a po nim na kanapie stale pozostają ślady i plamy, które trudno usunąć zwykłą szmatką. Włączam ten odkurzacz parowy, zaledwie kilka sekund i plama znika dosłownie na naszych oczach. To samo dotyczy łóżek, foteli i innych mebli.

Jeśli chodzi o parujące zasłony lub ubrania, oto jedno rozczarowanie. Najprawdopodobniej urządzenie nie ma wystarczającej mocy do tych celów, ponieważ nawet po kilku próbach wygładzenia skafandra lub zasłon nadal pozostają pomarszczone.

Na szczególną uwagę zasługuje mycie okien i luster. W naszym domu mamy ogromne iluminatory, które cały czas się brudzą i trzeba je myć. Wcześniej musieliśmy zamawiać specjalistów, bo bałem się samemu myć okna (zwłaszcza na drugim piętrze). Teraz wszystko jest bardzo proste i wygodne. Z myjką parową mycie okien jest znacznie łatwiejsze i szybsze. Ale przy silnym zabrudzeniu nadal mogą pozostać drobne plamy, więc po obróbce wycieram powierzchnię do sucha specjalnymi serwetkami. Jak powiedziałem wcześniej, do zamówienia użyłem H2O Mop X5 sklep internetowy i myślę, że postąpiłem słusznie. Porównywałem ceny tam i w zwykłych sklepach – różnica to około 40-50%.

Zalety:

 • Dobry sprzęt.
 • Łatwość użytkowania.
 • Szeroka gama przydatnych funkcji.
 • Wysoka jakość wykonania.
 • Intuicyjne sterowanie.
 • Opłacalne za Mop parowy H2O Mop X5 cena.

Niedogodności:

 • Szybkie zużycie wody.
 • Słabo wygładza ubrania lub zasłony.
 • Nie usuwa tłuszczu.
 • Krótki kabel do podłączenia do gniazdka.
 • Głośny hałas bez użycia dyszy.

Gdzie jest najlepiej H2O Mop X5 kupić w Polsce?

Mogę udostępnić Wam link do strony, na której sam zamówiłem ten mop. Pracują tam dobrzy menedżerowie, szybko oddzwaniają i odpowiadają na dodatkowe pytania. H2O Mop X5 Dostawa zostało przetworzone w ciągu 3 dni roboczych.