Kategorie
Zdrowie

Kurtka podgrzewana (Heated Jacket)

Innowacyjny model z „inteligentnym” systemem termoregulacji.

✔ Interfejs: USB
✔ Czas pracy – 6-10 godzin.
✔ Bateria nie jest dołączona!
✔ Szybkie nagrzewanie w ciągu jednej minuty do 31 stopni
✔ Rozmiar: M L XL XXL
✔ Model: unisex
✔ Kolor: czarny

Kurtka podgrzewana to hit tego roku! Wyjątkowa kurtka męska z możliwością regulacji termoregulacji w zależności od temperatury otoczenia stanie się nieodzownym atrybutem Twojej codziennej garderoby! Wybierając jeden z 3 dostępnych trybów ogrzewania, zapewnisz sobie komfortowy stan w każdą pogodę! Wysokiej jakości materiały, stylowy design i wykorzystanie zaawansowanych technologii naukowych pomagają być zawsze gotowym na niespodzianki pogodowe.

Kurtka podgrzewana – opis, cena, kupić, zamówić, dostawa

Znalezienie odzieży wierzchniej dla każdego mężczyzny to trudne zadanie, zwłaszcza jeśli nie jesteś przyzwyczajony do siedzenia w jednym miejscu, dużo podróżujesz po różnych krajach i strefach klimatycznych. W większości przypadków garderoba męska na jesień, zimę i wiosnę oznacza obecność 2-3 modeli kurtek o różnym stopniu gęstości i materiałów, które nosimy w zależności od temperatury otoczenia. Ale po co wydawać pieniądze na kupno kilku modeli na raz, jeśli dzięki jednemu rodzajowi odzieży można uzyskać uniwersalny komfort. Wybierając Kurtka podgrzewana otrzymujesz innowacyjne rozwiązanie 3 w 1!

Heated Jacket Kurtka podgrzewana opis:

Na pierwszy rzut oka mamy zwykłą kurtkę męską. Ale najciekawsze jest w środku. Ten rodzaj odzieży posiada wbudowany element grzejny wykonany ze specjalnego włókna węglowego z zewnętrzną baterią. Ładowanie odbywa się za pomocą kabla USB przez zwykłe gniazdko lub za pomocą Powerbanku. Jedno pełne naładowanie baterii wystarcza na 4-10 godzin ciągłej pracy, w zależności od intensywności nagrzewania. Do wyboru są 3 tryby:

  • Oszczędności.
  • Komfort.
  • Turbo.

Tryb „EKONOMICZNY” pozwala na uzyskanie komfortowych wrażeń przez długi czas. Gdy temperatura powietrza spada, zawsze można włączyć tryb „KOMFORT”, który zwiększa ogrzewanie i efektywniej zatrzymuje ciepło. Jeśli chodzi o ekstremalne zimno, należy wybrać tryb „TURBO”. W zaledwie 60 sekund elementy termiczne kurtki nagrzewają się do 31 stopni Celsjusza, co pozwala utrzymać ciepło i zapobiec hipotermii. Trudno w to uwierzyć, ale w tej chwili Kurtka podgrzewana sklep nie sprzedaje się i oryginalny model można zamówić tylko przez oficjalną stronę internetową.

Heated Jacket Recenzje:

Długo szukałem tej kurtki! Jest idealna we wszystkim! Dużo czasu jeżdżę samochodem, w którym mam temperaturę +18 stopni Celsjusza. Nie włączam ogrzewania i w tej kurtce jest mi wygodnie. Kiedy muszę wyjść na zewnątrz, gdzie temperatura wynosi +3 stopnie, po prostu włączam grzałkę i ciepło dosłownie płynie do mojego ciała! Jest to bardzo podobne do opcji podgrzewanego siedzenia w samochodzie.

Dlaczego zdecydowałem się na Kurtka podgrzewana zamówić? Jest to bardzo wygodne. Cała nasza rodzina często odwiedza centra handlowe, które nawet zimą są bardzo gorące. Wcześniej musiałem szukać, gdzie umieścić swoją odzież wierzchnią, ale teraz problem został rozwiązany. Dzięki kontrolowanej kontroli tempa moje Kurtka podgrzewana pomaga mi czuć się komfortowo w każdych warunkach.

Dobra jakość i łatwy w użyciu! Noszę tę kurtkę od 2 lat! Do tej pory nie zauważyłem żadnych skarg. Mam nadzieję, że potrwa mi to tak długo!

Kurtka podgrzewana cena znacznie taniej niż droższe odpowiedniki! Ale co najważniejsze, ta wersja kurtki doskonale chroni przed zimnem, śniegiem, wodą i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Mój mąż stale podróżuje do pracy w różnych krajach i od dawna chciał kupić sobie uniwersalną odzież wierzchnią. Kiedyś widziałem reklamę tej kurtki w Internecie, ale potem dowiedziałem się, że dziś można Kurtka podgrzewana kupić w Polsce. Zamówiłem model w wymaganym rozmiarze przez oficjalną stronę internetową i otrzymałem go pocztą po 4 dniach. Zapłaciłem i dałem mężowi na urodziny. Ale byłem niesamowicie szczęśliwy z takiego prezentu. Kurtkę nosi od sześciu miesięcy i jak dotąd tylko dobre wrażenia.

Jak korzystać Jacket Kurtka podgrzewana Polska:

Podłącz zewnętrzną baterię do kabla USB w wewnętrznej kieszeni. Na zewnętrznej lewej stronie kurtki znajduje się przycisk zasilania. Aktywuj go, naciskając i przytrzymując przez 2-5 sekund. Kolor wskaźnika pokaże stopień nagrzania – niebieski, biały lub czerwony.

Kluczowe cechy:

Model wykonany w 100% z poliestru. Element grzejny wykonany jest z włókna węglowego. Pranie, czyszczenie chemiczne dozwolone. Może być używany podczas oczekiwania.

Gdzie mogę znaleźć ten produkt?

Ze względu na duże zapotrzebowanie prawie niemożliwe jest znalezienie oryginalnego modelu kurtki w sklepach lub na dużych parkietach handlowych. Udało nam się znaleźć oficjalną stronę jedynego certyfikowanego dostawcy oryginalnego modelu. Jeśli jesteś zainteresowany Kurtka podgrzewana dostawa, kliknij w link i złóż zamówienie online już teraz.

Zastrzeżenie: Kolor, wymiary i deklaracje produktu mogą się różnić i mogą różnić się od podanych w tej recenzji. Celem tych informacji było zapoznanie Cię z najnowszymi produktami dla Twojej urody i komfortu. Nie mamy nic wspólnego ze sprzedażą kurtki i nie obsługujemy klientów.