Kategorie
Zdrowie

Patio Mistcooling Kit – Kurtyna wodna

SYSTEM DO CHŁODZENIA MGŁĄ WODNĄ 10M

✔ ŁATWY MONTAŻ
✔ CHŁODZI POWIETRZE NAWET O 10°C.
✔ FILTRUJE POWIETRZE I CHRONI PRZED OWADAMI.

Chłodzenie kawiarni na świeżym powietrzu, restauracji czy tarasów za pomocą technologii zamgławiania stało się powszechne i popularne. Wiele osób nazywa ten sposób chłodzenia „klimatyzacją zewnętrzną”, ponieważ jest to jedyny sposób na schłodzenie przestrzeni na zewnątrz w czasie upałów i utrzymanie komfortowych warunków dla gości obiektu. System zamgławiania zainstalowany na obwodzie pozwala obniżyć temperaturę w promieniu działania o 5-10 stopni, w zależności od mocy dysz i czynników otoczenia. W każdym razie jest to o wiele łatwiejsze i bardziej wydajne niż próba chłodzenia otwartej przestrzeni za pomocą wentylatorów lub innych urządzeń.

Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór różnych systemów chłodzenia mgłą wodną, dzięki czemu masz możliwość znalezienia odpowiedniego o optymalnych parametrach technicznych. Na podstawie opinii kupujących i ekspertów Patio Mistcooling Kit Kurtyna wodna jest obecnie uważany za jedną z najlepszych kombinacji ceny i jakości. W tej recenzji opowiemy o głównych zaletach i możliwościach technicznych tego zestawu oraz doradzimy, gdzie można go zamówić w najlepszej możliwej cenie.

Patio Mistcooling Kit – opis, cena, kupić, zamówić, dostawa

Patio Mistcooling Kit system chłodzenia mgłą wodną to najlepszy sposób na nawilżanie i oczyszczanie powietrza wewnątrz obwodu, na którym jest zainstalowany. Idealne rozwiązanie do restauracji na świeżym powietrzu lub na tarasy, odpowiednie do użytku domowego lub komercyjnego. System dysz o długości 10 m jest idealny, aby zapewnić najbardziej komfortowe doznania na świeżym powietrzu latem w temperaturach do + 38°C. Opatentowana technologia tworzy niewidzialną barierę termoizolacyjną, która odpycha światło ultrafioletowe i gorące powietrze, ale nie utrudnia przepływu tlenu. Ta opcja idealnie pomaga oczyścić przestrzeń powietrzną z kurzu, brudu, mikrocząsteczek i owadów, a także nawilża ją, zapewniając wygodniejszy pobyt na otwartej przestrzeni.

Deklarowana przez producenta skuteczność tego produktu jest wskazana w Patio Mistcooling Kit opis. Zgodnie z przedstawioną charakterystyką zastosowanie tej wersji układu chłodzenia jest w stanie obniżyć temperaturę wewnętrzną do 10°C. Jednocześnie sam proces instalacji nie wymaga profesjonalnych umiejętności ani specjalistycznych narzędzi. Możesz w domu, postępując zgodnie z instrukcją, zamontować system na powierzchni drewnianej, metalowej lub kamiennej. System szybkiego chłodzenia powietrzem jest nie tylko bardzo wydajny, ale także dość ekonomiczny. Każda dysza wytwarza ciśnienie 2 bary, zużywając nie więcej niż 2 litry wody na 1 godzinę ciągłej pracy. Jeśli jesteś właścicielem restauracji, ta opcja chłodzenia letniego tarasu będzie najlepszym rozwiązaniem.

Patio Mistcooling Kit chłodzenie mgłą wodną jest intensywnie używany w ogrodach, parkach, basenach, plażach i kawiarniach na świeżym powietrzu. Umieszczając taki system w domu na tarasie lub balkonie, możesz cieszyć się przebywaniem na świeżym powietrzu niezależnie od temperatury otoczenia.

Kilka powodów, dla których potrzebujesz Patio Mistcooling Kit kupić w Polsce:

  • Najbardziej wydajny system chłodzenia przestrzeni zewnętrznej.
  • Oczyszczanie i filtracja powietrza z kurzu, brudu, alergenów.
  • Bariera dla owadów.
  • Doskonała opcja nawilżania powietrza na zewnątrz.
  • Wygodna i szybka instalacja DIY.
  • Wszystkie niezbędne elementy do instalacji są już zawarte w zestawie i nie musisz nic dokupywać.
  • Oszczędne zużycie wody.
  • Moc ciśnienia 2 bar w każdej dyszy.
  • Możliwość regulacji kąta natrysku.
  • Wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Recenzje:

Posiadam małą restaurację z letnim tarasem. Jednym z głównych wyzwań było dla mnie przyciąganie odwiedzających w ciągu dnia. Z powodu upału wielu klientów odmówiło siedzenia na letnim tarasie i straciłem większość dochodów. Rozwiązanie zostało znalezione łatwo i prosto. Zdecydowałem się na Patio Mistcooling Kit zamówić, gdy zobaczyłem recenzję tego produktu na YouTube. Samodzielnie umieściłem dysze na obwodzie tarasu. W ciągu 20 minut po włączeniu temperatura spadła o 6°C! Teraz mam wielu gości nawet w ciągu dnia.

Mamy w domu piękne miejsce na grilla, a ostatnio postanowiliśmy zbudować obok niego altanę. Problem jednak w tym, że altana znajduje się pod otwartym słońcem i w ciągu dnia jest w niej bardzo gorąco, a wieczorem przeszkadzają nam komary i owady. Rozwiązanie zostało znalezione bardzo łatwo. Za radą koleżanki postanowiłem kupić Patio Mistcooling Kit Polska. Dzięki temu systemowi wnętrze altany jest teraz zawsze chłodne w ciągu dnia, a wieczorem nie ma ani jednego komara ani muchy. Byłem też mile zaskoczony Patio Mistcooling Kit cena.

Aby zamówić teraz oryginalny system chłodzenia, użyj tylko Patio Mistcooling Kit apteka od certyfikowanego sprzedawcy. Znaleźliśmy oficjalną stronę, na której możesz teraz złożyć zamówienie za Patio Mistcooling Kit dostawa. Śledź ten link: