Kategorie
Zdrowie

Speedy Chopper – szybki krajacz uniwersalny

SZYBKI KRAJACZ

✔ Za jednym pociągnięciem sznurka dostaniesz drobno posiekane warzywa, orzechy, lód i wiele innych.
✔ Z łatwością przygotujesz niezbędne produkty
✔ Idealnie wymieszasz składniki na sosy, dressingi i nie tylko
✔ Gotowanie stanie się dziecinnie proste, a czyszczenie jeszcze łatwiejsze. Możesz po prostu włożyć go do zmywarki.

Speedy Chopper blender kuchenny to wysokiej jakości, wygodny i łatwy w użyciu rozdrabniacz do żywności w każdych warunkach. Innowacyjna technologia mielenia mechanicznego pozwala zabrać ten blender ze sobą do pracy, na wakacje lub w podróż. Teraz jeszcze łatwiej jest przygotować pyszne i zdrowe jedzenie, a posiekanie warzyw, mięsa lub owoców zajmuje tylko kilka sekund!

Zanim zdecydujesz się na Chopper kupić w Polsce, przyjrzyjmy się bliżej głównym cechom i zaletom tego urządzenia.

Speedy Chopper – opis, cena, kupić, zamówić, dostawa

Producent zadbał o jakość materiałów, z których wykonana jest ta niszczarka ręczna. Model ma kompaktowy rozmiar, wygodnie mieści się w torbie i nie zajmuje dużo miejsca w kuchni. W przeciwieństwie do mikserów elektrycznych, teraz nie będziesz zależny od dostępu do sieci. Proces użytkowania jest tak prosty, jak to tylko możliwe: wystarczy pociągnąć za specjalną linkę i za pomocą kilku ruchów produkty wewnątrz pojemnika zostaną zmiażdżone do wymaganego stanu.

Chopper opis i specyfikacje:

Typ: siekacz do żywności.
Materiał: wysokiej jakości plastik, 3 noże wykonane z wytrzymałej stali ciętej laserowo.
Metoda sterowania: ręczna.
Wymiary: 110x110x100mm.
Pojemność opakowania: 300 ml.

Jak to działa?

Siekanie warzyw na sałatkę lub robienie zupy nigdy nie było prostsze. Wystarczy załadować je do pojemnika, zamknąć pokrywkę i wykonać kilka ruchów, wyciągając specjalny sznurek. Dzięki napędowi mechanicznemu ostrza blendera zaczną się obracać iw zaledwie 5-7 sekund podzielą produkt na małe kawałki. To idealne rozwiązanie dla szerokiej gamy dań, od sałatek i zup po desery i kawałki owoców. Dzięki temu, że jest kilkakrotnie tańszy od tradycyjnych sprzętów AGD o Speedy Chopper cena można zaoszczędzić pieniądze i uzyskać dobrą alternatywę do użytku domowego lub profesjonalnego.

Co możesz zmielić?

Producent oferuje do wyboru 3 rodzaje ostrzy, z których każdy przeznaczony jest do konkretnego rodzaju produktu. Instrukcje mówią, że ręczny siekacz nadaje się do siekania owoców, warzyw, mięsa, czekolady, jajek, ziół, czosnku, cebuli, sera i wielu innych. Noże są tak mocne, że potrafią nawet zmiażdżyć orzechy i lód. Jest to jeden z najłatwiejszych sposobów łączenia kilku różnych potraw na mięso mielone, sałatki, marynaty lub sos. Jeśli kochasz kemping lub zajęcia na świeżym powietrzu, ten blender ręczny jest doskonałym towarzyszem, gdy nie ma dostępu do prądu.

Pojemnik wykonany jest z plastiku spożywczego, który nie wydziela szkodliwych emisji i nie pochłania obcych zapachów. Mechanizm blendera pozwala jednocześnie kruszyć i mieszać składniki, co daje doskonały efekt już po 1 naciśnięciu. Możesz łatwo wyczyścić pojemnik i pokrywkę w zaledwie kilka minut po każdym produkcie.

Korzyści, które sprawiają, że miliony ludzi na całym świecie chcą Speedy Chopper zamówić:

  • Szybkie i wygodne siekanie jedzenia jednym ruchem!
  • Łatwość i wszechstronność użytkowania.
  • Materiały wysokiej jakości.
  • Ostre i wytrzymałe noże.
  • Świetne możliwości gotowania wykwintnej kuchni w domu.
  • Wygodny do mycia ręcznego lub zmywarki.
  • Nie potrzebujesz dostępu do gniazdka elektrycznego.
  • Kompaktowe wymiary.
  • 70-80% taniej niż koszt analogów elektrycznych.

Informacje zwrotne na temat Speedy Chopper Polska:

Mój mąż dał mi Speedy Chopper ręczny krajacz na naszą rocznicę ślubu. Początkowo sceptycznie podchodziłem do tego prezentu, ale później zdałem sobie sprawę z wszystkich korzyści płynących z jego używania. Teraz, aby szybko posiekać cebulę lub czosnek, muszę wyciągnąć nieporęczny robot kuchenny i dlatego spędzam dużo czasu na myciu wszystkiego. Biorę ten blender ręczny, ładuję do niego 3-4 ząbki czosnku, wykonuję 2 ruchy i gotowe! Jest to bardzo wygodne! A co najważniejsze, zawsze mogę go zabrać ze sobą na wiejskie wakacje lub w podróż.

Nasza rodzina nie lubi w weekendy siedzieć w domu i zawsze staramy się spędzać czas w lesie lub nad jeziorem. Nie ma nic lepszego niż grill na świeżym powietrzu. Ale żeby stek był naprawdę smaczny, potrzebuję dużo składników na sos. Wcześniej musiałem wszystko przygotować z góry, ale jest to niewygodne. Teraz sos gotuję bezpośrednio, podczas gdy węgle się palą. Używam do tego Speedy Chopper krajacz ręczny kuchenny. To bardzo łatwe i proste! Urządzenie bardzo dobrze sieka i miesza wszystkie składniki, co ułatwia przygotowanie pysznego sosu do steków. Koniecznie zamów Speedy Chopper sklep internetowy!

Aby zamówić Speedy Chopper dostawa już teraz, skontaktuj się z przedstawicielem sprzedawcy za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Link do strony zamówienia jest wskazany w opisie.