Kategorie
Zdrowie

Water Zoom – Opryskiwacz

OPRYSKIWACZ / DYSZA CIŚNIENIOWA

✔ Wystarczy jedna nasadka, aby prosty wąż stał się mocnym urządzeniem czyszczącym w Twoich rękach!
✔ Wygodny montaż i demontaż
✔ Profesjonalne czyszczenie mocno zabrudzonych powierzchni
✔ Zestaw z dodatkami
✔ Wysokiej jakości materiały

Water Zoom Opryskiwacz to innowacyjna technologia, która w ciągu kilku sekund zamienia każdy wąż ogrodowy w potężne ciśnienie wody. Jest to najlepsza alternatywa dla nieporęcznych i drogich profesjonalnych myjek ciśnieniowych. Technologia szybkiego montażu ułatwia podłączenie dyszy do węża o dowolnej średnicy i długości, a za pomocą specjalnego wzmacniacza powstaje ciśnienie reaktywne, jak w przypadku modeli z pompą elektryczną. Bezwarunkowy hit sprzedaży tego sezonu w Europie! Ponad 1000 zadowolonych opinii klientów i ekspertów. Dzisiaj podzielimy się najważniejszymi zaletami tego nasadki do węża ogrodowego i powiemy, gdzie można zyskać Water Zoom zamówić?

Water Zoom – opis, cena, kupić, zamówić, dostawa

W życiu istnieje wiele różnych sytuacji, w których do oczyszczenia powierzchni z zaschniętych zabrudzeń lub plam konieczne jest użycie silnego ciśnienia wody. W sklepach często proponuje się nam zakup myjek wysokociśnieniowych z pompą elektryczną. Większość z nich ma wysoki stopień wydajności, ale ma też poważne wady: wysoki koszt, konieczność podłączenia do sieci, szybkie zużycie części i konieczność regularnej konserwacji. W związku z tym wiele osób poszukuje alternatywnego rozwiązania. W takim przypadku Water Zoom myjka wysokociśnieniowa może być dobrym wyjściem z tej sytuacji. Jest to mechaniczny wzmacniacz ciśnienia wody, który pozwala zamienić dowolny wąż w pełnowartościową myjkę wysokociśnieniową w ciągu zaledwie kilku minut.

Water Zoom opis:

Typ: końcówka do węża, mini myjka wysokociśnieniowa.
Materiał: aluminium o wysokiej wytrzymałości.
Wymiary: 114x45x96mm.
Waga: 380g.
Przeznaczenie: usuwanie kurzu i brudu, podlewanie, usuwanie plam i czyszczenie powierzchni z brudu.
Kompletny zestaw: uniwersalny adapter węża, szczotka, plastikowy pojemnik.

Jak to działa?

Zoom Dysza ciśnieniowa ma prostą i intuicyjną zasadę działania. Dzięki specjalnej przejściówce szczoteczkę można podłączyć do dowolnego węża. Zastosowany wewnętrzny mechanizm pompujący zwiększa ciśnienie i zwiększa ciśnienie wody wylotowej. Pozwala to uzyskać pełnoprawny analog myjki ciśnieniowej z konwencjonalnego węża ogrodowego. Dzięki aluminiowemu korpusowi dysza jest bardzo lekka i wytrzymała w użytkowaniu. Mechanizm regulacji dyszy ułatwia wybór optymalnego trybu pracy w zależności od rodzaju obrabianej powierzchni. W razie potrzeby możesz użyć tej dyszy do umycia własnego samochodu, usunięcia brudu i pleśni z powierzchni mebli ogrodowych lub elementów dekoracyjnych, umycia okien lub oczyszczenia nawierzchni dróg w okolicy. Aby aktywować head booster, po prostu przekręć pokrętło na tryb ON. Aby zmienić przepływ i kierunek wody, wystarczy wybrać żądaną opcję dyszy i ją zainstalować. Montaż i demontaż mechanizmu trwa zaledwie kilka minut. Dzięki kompaktowym rozmiarom możesz łatwo przechowywać to narzędzie ogrodowe w dowolnym miejscu, nie zajmując zbyt wiele miejsca. W razie potrzeby załącznik możesz zabrać ze sobą wszędzie: w drogę, na wakacje, do pracy.

Kilka powodów, dla których zdecydowanie chcesz Water Zoom kupić w Polsce:

  • Najlepszy odpowiednik profesjonalnych myjek wysokociśnieniowych.
  • Szybka i łatwa instalacja.
  • Nadaje się do każdego rodzaju węża.
  • Profesjonalne czyszczenie zabrudzeń o średnim i wysokim stopniu złożoności.
  • Duży wybór akcesoriów dodatkowych.
  • Możliwość ręcznej regulacji siły naporu wody w zależności od obrabianej powierzchni.
  • Wysokiej jakości materiały i wykonanie.
  • Opłacalne Water Zoom cena.
  • Nie wymaga umiejętności zawodowych i doświadczenia w użytkowaniu.

Recenzja właściciela:

W pewnym momencie obliczyłem, ile pieniędzy wydaję miesięcznie na mycie samochodu i byłem przerażony. Okazało się, że nawet jeśli myjesz samochód przynajmniej raz w tygodniu, dostajesz bardzo dużą ilość. Zacząłem szukać sposobu na zaoszczędzenie pieniędzy i za radą znajomego postanowiłem zamówić Water dostawa. Nie będę ukrywał, że początkowo byłem sceptycznie nastawiony do skuteczności stosowania tego załącznika. Ale okazało się, że to naprawdę działa! Po prostu przymocowałem szczoteczkę do węża i dodałem detergent do specjalnego plastikowego pojemnika z wodą. W ciągu zaledwie kilku sekund otrzymałem potężny odrzutowiec, za pomocą którego szybko zmyłem brud i kurz z samochodu. Teraz polecam to urządzenie wszystkim moim znajomym!

Jak kupić oryginalny model Water Zoom Polska?

Ze względu na niezwykle duże zapotrzebowanie na ten produkt, prawie niemożliwe jest znalezienie go w zwykłym sklepie ogrodniczym. Ale możesz użyć do tego celu Water Zoom sklep internetowy. Kliknij link, zostaw prośbę i odbierz zamówienie w ciągu kilku dni z dostawą do domu. Możesz zapłacić za przesyłkę po jej otrzymaniu i upewnieniu się, że zawartość jest nienaruszona.