Kategorie
Zdrowie

XTactical Drone PRO Ultra-HD – mini dron z kamerą

WYŻEJ I JESZCZE WYŻEJ

✔ Doskonała jakość obrazu
✔ Profesjonalne nagrywanie
✔ Szybkie przechwytywanie obrazu na profesjonalnym poziomie
✔ Większy czas lotu

Wielu z nas chce sobie kupić drona, aby cieszyć się lotami i robić piękne zdjęcia i filmy podczas podróży lub na wakacjach. Ale pierwszą rzeczą, która odstrasza każdego potencjalnego nabywcę, jest cena tego urządzenia. Popularne modele w sklepie elektronicznym kosztują od 1000 do 1500 euro. Wydanie takiej kwoty na rozrywkę (zwłaszcza jeśli jesteś początkującym) nie jest dobrym pomysłem. W takim przypadku XTactical Drone Ultra-HD 1920×1080 30FPS mini dron z kamerą jest znacznie wydajniejszym rozwiązaniem. To jeden z najmniejszych i najlżejszych modeli, który pozwoli na kręcenie wysokiej jakości filmów UHD, ale jednocześnie kosztuje kilkadziesiąt razy taniej od konkurencji.

W tej recenzji postaramy się opowiedzieć o głównych cechach i parametrach technicznych tego drona, abyś mógł zdecydować: czy nadaje się do twoich zadań, czy nie?

XTactical Drone – opis, cena, kupić, zamówić, dostawa

Tactical Drone PRO mini quadkopter jest uważany za jeden z najlepszych modeli dla aktywnych ludzi, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w lataniu. Model ma dość kompaktowe wymiary: 500x300x200 mm i waży zaledwie 0,3 kg. Ten idealny stosunek wagi do rozmiaru, w połączeniu z mocną baterią, pozwala cieszyć się ciągłym lotem i filmowaniem nawet przez 34 minuty! Dla porównania, nawet przy bardzo drogich analogach czas lotu zwykle nie przekracza 30-40 minut.

Niewielka masa urządzenia daje mu kolejną ważną zaletę. W przypadku upadku dron praktycznie nie ulega uszkodzeniu, nawet jeśli zderzy się z twardą powierzchnią. Dzięki temu możesz go używać w najbardziej ekstremalnych warunkach i uchwycić ważne momenty Twojego życia.

Wielu kupujących zwraca uwagę na piękny i stylowy wygląd. Urządzenie zostało zaprojektowane przez niemieckich inżynierów i ma odpowiednią jakość wykonania i materiały. Jeśli planujesz użyć Drone przenośny dron do nagrywania filmów, będziesz mile zaskoczony jakością powstałego obrazu. Rozdzielczość 1920 x 1080 z liczbą klatek na sekundę 30 FPS umożliwia tworzenie wyraźnych zdjęć i filmów, które można następnie przesłać na swój kanał YouTube lub po prostu udostępnić znajomym.

Dlaczego zalecamy zamówić? Jeśli to Twój pierwszy dron, przeczytaj uważnie instrukcję. Wypróbowaliśmy to pod kontrolą, co okazało się dość prostym zadaniem. Nawet 5-letnie dziecko prawdopodobnie mogłoby go podnieść i posadzić bez pomocy. Dzięki funkcji automatycznego powrotu w przypadku pogorszenia sygnału nigdy nie stracisz drona i pieniędzy, nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych.

XTactical opis:

 • Typ: przenośny mini dron.
 • Waga: 0,3 kg.
 • Maksymalna prędkość: 36 km/h.
 • Aparat: XTactical UHD 1920×1080, 30 FPS.
 • Promień lotu: 3 km.
 • Czas lotu: 34 minuty.
 • Wymiary: 50x30x20 cm.

Z naszych informacji wynika, że sklep z elektroniką nie podlega sprzedaży. Możesz zamówić oryginalny samolot tylko przez Internet, korzystając z korporacyjnego sklepu internetowego.

Wyobraź sobie, jak szczęśliwi będą Twoi przyjaciele lub dzieci z takiego prezentu. Z jego pomocą każde święto można nagrać jako pełnoprawny klip wideo. Teraz, wybierając się na wycieczkę, zawsze będziesz miał okazję zobaczyć siebie i okolicę z lotu ptaka. Podziel się niezapomnianymi chwilami w sieciach społecznościowych, stwórz własny blog wideo i zdobądź miliony polubień! XTactical Polska zostało stworzone, aby przynosić radość i pozytywne emocje!

Opinia eksperta:

To jeden z najtańszych dronów dostępnych dla zwykłego konsumenta. Koszt cena znacznie tańszy niż koszt analogów o tych samych właściwościach technicznych. Lekki korpus sprawia, że jest całkowicie niewrażliwy nawet podczas upadku z dużych wysokości. Doskonały aparat z dobrą ostrością i dostępnymi wieloma trybami lotu. Zalecałbym używanie go przed aktualizacją do droższych modeli profesjonalnych.

Pierwsze użycie i konfiguracja:

 • Otwórz pudełko i znajdź tam instrukcje.
 • Uważnie przeczytaj informacje zawarte w instrukcji i przestrzegaj tych zasad.
 • Użyj kodu QR, aby zainstalować specjalną aplikację mobilną na swoim telefonie.
 • Połącz się z urządzeniem.
 • Włóż baterię.
 • Za pomocą dedykowanego panelu sterowania wystrzel samolot i rozpocznij start.

Dobre wieści! Dziś możesz dostać XTactical Drone kupić w Polsce z dodatkowym 50% rabatem! Oferta promocyjna jest ważna przez ograniczony czas i tylko w przypadku zakupu za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

Jeśli już teraz uda Ci się złożyć zamówienie, to za kilka dni będziesz mógł odebrać paczkę. Dostawa odbywa się w całym kraju. Zapytaj kierownika konsultanta telefonicznie. Możesz zapłacić za produkt po jego otrzymaniu i upewnić się, że urządzenie jest nienaruszone.